Bestuur

Het 49e bestuur der N.S.R.V. OBELIX

Voorzitter: Glenn Hermsen
voorzitter@nsrvobelix.nl

Secretaris: Tom Mulders
secretaris@nsrvobelix.nl

Penningmeester: Floris Vermeulen
penningmeester@nsrvobelix.nl

Wedstrijdsecretaris: Tom Oomen
wedstrijdsecretaris@nsrvobelix.nl

Commissaris Activiteiten: Julian van Doornen
commissaris@nsrvobelix.nl

Voor vragen aan het bestuur als geheel kunt u een mail sturen naar: bestuur@nsrvobelix.nl