Bestuur

Het 50ste bestuur der N.S.R.V. OBELIX

Voorzitter: Glenn Hermsen
voorzitter@nsrvobelix.nl

Vice- voorzitter / Commissaris Activiteiten: Rosan Witmond
commissaris@nsrvobelix.nl

Secretaris: Marco van Vemde
secretaris@nsrvobelix.nl

Penningmeester: Floris Vermeulen
penningmeester@nsrvobelix.nl

Wedstrijdsecretaris: Katrinn Bringman
wedstrijdsecretaris@nsrvobelix.nl

Commissaris Lustrum: Patrick Luijkx

Voor vragen aan het bestuur als geheel kunt u een mail sturen naar: bestuur@nsrvobelix.nl